סדנאות

מחלקת ההדרכה של “אבי סנטו ניו מדיה לעסקים” מציעה הרצאות שונות בנות עד שעה וחצי בתחומי השיווק הדיגיטל והמכירות. קהל היעד מורכב ממנהלות רווחה שרוצות ליצור עניין בימי גיבוש, כנסים רבעוניים ושנתיים של מנהלים, מנהלי שיווק, חברות וארגונים שונים. ההרצאות מספקות חשיפה ומקנה ידע רב על היכולות של המדיה החברתית היום ועל העידן החדש בעולמות המכירה והשיווק.

טופס יצירת קשר

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך

רוצים לדעת עוד?

הפייסבוק והעסק שלי” : בעולם דיגיטלי בו נוכחות בפייסבוק הינה בגדר חובה לכל בעל עסק, נדרש לדעת מה הפוטנציאל הגלום ברשת החברתית הגדולה בעולם.

“השיווק הדיגיטלי החדש” :  השיווק באינטרנט הפך למטלת חובה לכל בעל עסק.  נלמד כיצד בונים ת.ז דיגיטלית חכמה,  מה מותר ומה אסור לעשות.

“מאורח ללקוח”: כל הדרכים להפוך את קהילת הגולשים והאוהדים שלך ללקוחות משלמים.

“כוחו של הלינקדין״: מציאה וחיפוש של עבודה בשנת 2016 מעולם לא היית קלה יותר. איך עושים את זה באמצעות לינקדין? ומדוע קורות החיים המסורתיים שלכם לא יעזרו לכם למצוא עבודה?

“הסיפור האמיתי מאחורי דור ה Z“: סנאפצאט, אינסטגרם, טוויטר ערוצי יוטיוב דור הסלפי. בקצב המטורף של היום ילדי 2016 מתמודדים עם הצפת ידע, ועם יכולות טכנולוגית שאפילו לנו לעיתים אין. אז איך בכל זאת מתגברים על הפער ואיך מתפעלים את כל הטכנולוגיה החדשה הזו?

אהבתם? שתפו