הרצאות

מחלקת ההדרכה של אבי סנטו ניו מדיה לעסקים מציעה הרצאות שונות עד שעה וחצי בעולמות השיווק הדיגיטל והמכירות, קהל היעד מורכב ממנהלות רווחה המעוניינות להזמין את אבי לימי גיבוש, כנסים רבעוניים ושנתיים של מנהלים, מנהלי שיווק, חברות וארגונים שונים. ההרצאות מספקות חשיפה ומקנה ידע רב על היכולות של המדיה החברתית היום ועל העידן החדש בעולמות המכירה והשיווק.

טופס יצירת קשר

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך

רוצים לדעת עוד?

“הפייסבוק הזה הוא אני” – שעה וחצי בה אבי סנטו מסביר בצורה מפורטת מדוע הפייסבוק היום הפך להיות למרכז הזהות האינטרנטית של חיינו הן בחיים הפרטיים ובעולמות העסקים.

ביג דאטה בעידן הרשתות החברתיות –  במהלך יום רגיל אנחנו שולחים לאוויר העולם קרוב ל75 מסרים אלקטרונים בהם גוגל יוטיוב פייסבוק וחברות מסחריות אחרות עושות בהן שימוש מסחרי, אוגרות את המידע ומשתמשות בו. מה צופן לנו העתיד? האם יש לנו מה לעשות בנידון?

הרצאה מדהימה חובה על כל אדם בעולם!

“להוביל את הליד” – הרצאה בת שעה וחצי בה אבי סנטו מסביר בצורה מקצועית על סמך ניסיון בניהול קמפיינים של מאות לקוחות איך מייצרים ליד יש מאין באמצעות המון ניסוי ותהייה, יצירתיות וקראייטיב חכם.

“יש לך פוטנציאל” – הרצאה בת שעה בה אבי סנטו מדבר על כל השיטות והטכניקות בהן ניתן היום ללא שום ממון להפוך למומחה  בתחומך” הרצאה שמתבססת על סמך המון ניסיון עם למעלה מ30 לקוחות אשר עברו את הדרך עד למימוש הפוטנציאל.

Just Google it – הרצאה בת שעה בה אבי סנטו מסביר מה מסתתר מאחורי המפלצת הגוגליסטית ואיך המפלצת הזאת  תהפוך את העסק שלך או את חייך לקצת יותר טובים.

אהבתם? שתפו