חדש באינסטגרם- דיירקט

אינסטגרם החלה את דרכה כאפליקציה לעריכה, פרסום ושיתוף של תמונות, רשת חברתית לצלמים חובבים ומקצועיים. יחד עם זאת, בעקבות הביקוש של האפליקצייה ובעיקר מאז רכישתה של פייסבוק את אינסטגרם, עוברת האפליקצייה שינויים רבים.
המשך…

Read More

מפרסמים משרה בפייסבוק או מחפשים עבודה? המאמר הזה הוא בשבלכם.

“מהפכה היא כמו מיילדת – מייצרת מעמד חדש וידיה מגואלות בדם.”  (קרל מרקס)

כבר שנים, מאז שהפכה “פייסבוק” לרשת החברתית המצליחה ביותר בעולם ומאז שמה שגור בפה של כמעט כל אדם בעולם, ייחסו לה את היכולת לחולל מהפכות רבות.
לא בכדי, מאז כניסתן הגסה של הרשתות החברתיות לעולמנו, אנו עדים לעולם בו הכל מתחלף במהירות הבזק, תוכנות שאנשים השקיעו בהן את עיקר כספן, מתחלפות חדשות לבקרים.

המשך…

Read More

מה חדש באינסטגרם רגע לפני 2018

השבוע פרסמה בהודעה לתקשורת, האפליקצייה החברתית ההולכת וצוברת תאוצה, “אינסטגרם”,עדכון גרסה נוסף ובו פ’יצרים נוספים, שתורמים לחווית המשתמש ולרצון להשתמש באפלקציה.

המשך…

Read More

איך תשווקו את העסק שלכם דרך קבוצת פייסבוק ייעודית?

איך תשווקו את העסק שלכם דרך קבוצת פייסבוק ייעודית?

זה בוודאי לא חדש לכם  שניתן להשתמש בפייסבוק כפלטפורמה שיווקית עבור העסק שלכם. יש דרכים רבות לעשות זאת: עמוד פייסבוק עסקי, מודעות ממומנות, שימוש בצ’טבוט לצורך שירות לקוחות, וכן כתיבת פוסטים בקבוצות פייסבוק שרלוונטיות לתחום שלכם. אך במאמר זה אני רוצה להציע דרך נוספת: פתיחת קבוצת פייסבוק ייעודית לעסק שלכם שאותה אתם מנהלים בעצמכם.

המשך…

Read More

כל מה שרציתם לדעת על הגבלות הפרסום בפייסבוק

מערכת הפרסום של פייסבוק מעדכנת עצמה מעת לעת, על מנת שלנו, המפרסמים, תהיה סביבת עבודה נוחה יותר וממש בימים אלו ניתן לראות שינויים מהותיים, הן ברמת התצוגה והן ברמת האמצעים הטכניים: מערכת הPower editor ה ומנהל המודעות המסורתי (ה-ads manger) מתאחדים בימים אלה למערכת אחת מהותית אשר איתה אנו המשווקים ומנהלי המדיה החברתית נעבוד.
השדרוג כמקובל בכל טכנולוגיה לצערי, נוצר בפייסבוק אחרי שורה של באגים, תקיעות של קמפיינים, תקציבים שלא מתבזבזים וחמור מכך סגירה פתאומית של חשבונות ללא שום סיבה.

המשך…

Read More